O firmie

 


Mieszanki tworzę na bazie własnych doświadczeń, obserwacji naturalnych stanowisk a także wiedzy zaczerpniętej od innych partnerów latami związanych z tematyką łąk kwietnych.

Założyłem już blisko 20ha łąk w różnych częściach Polski, prowadzę plantację roślin łąkowych oraz szkółkę tychże roślin w pojemnikach. Przed pandemią gościnnie prowadziłem wykłady dla studentów SGGW dot. znaczenia bioróżnorodności w nasadzeniach śródpolnych, a także koordynowałem praktyki studenckie. Nadzorowałem badania dot. właściwości antysmogowych roślinności łąkowej. Byłem zapraszany do programów radiowych i TV, w których poruszano tematykę łąk kwietnych.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Ogrodnictwo, specjalność: Rośliny ozdobne oraz Agrofagi w środowisku - proekologiczna ochrona roślin. Od blisko 5 lat rozwijam swoją pasję do roślin specjalizując się w temacie łąk kwietnych zarówno jako wykonawca łąk na terenach zurbanizowanych, twórca mieszanek nasiennych, jak i plantator oraz szkoleniowiec.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl